Spoštovani devetošolci in starši!
Sporočam, da sem prejela vse prijave za vpis v 1. letnik srednjih šol. Pregledala sem jih, nekatere malenkostno uredila. Ob pregledu prijav sem bila prijetno presenečena – navodila ste dobro poslušali in slišali, prijave so izpolnjene tako (pravilno/dobro), kot že vrsto let ne. Krizni časi vidno dobro delujejo na vašo pozornost. Naj tako ostane, tudi ko čas izrednih razmer mine.

Prijave jutri, v torek, 17. 3. 2020, pošljem na srednje šole, ki ste si jih izbrali.

Spoštovani devetošolci!
Priporočam vam, da marljivo in redno vadite za šolo, utrjujte znanje, da boste pripravljeno in zmagovito stopili na novo življenjsko pot. Upoštevajte navodila zdravstvenega osebja in staršev, sledite spletnim učilnicam, preberite kakšno knjigo, oglejte si dobre filme, uživajte v glasbi, ki vam je všeč. Izkoristite nastalo situacijo, da vam bo lepo in obenem koristno.

Za kakršnekoli dodatne informacije sem vam na voljo na tel. št. 040 490 571.

Karmen Mekota, svetovalna delavka