Spoštovani devetošolci in starši!

Jutri, v petek, 13. 3. 2020, bo potekal vpis v srednje šole. Navodila ste prejeli. V šolo prinesite dokument Prijava za vpis v začetni letnik srednje šole z izpolnjeno rubriko Podatki o starših in EMŠO številko.

Navodila za starše glede vpisa v srednje šole v petek, 13. 3. 2020:

• V kolikor vaš mladostnik jutri pride v šolo izpolnite na Prijavah za vpis rubriko Podatki o starših. Pri tem ne pozabite na podpis staršev ali zakonitih zastopnikov na dnu strani!
  • Če vaš otrok v šolo ne pride, izpolnite Prijavo za vpis skupaj z njim. Navodila so na zadnji, strani. Podatke o izobraževanju v osnovni šoli (na 3. strani) bo izpolnila svetovalna delavka. Izpolnjeno prijavo prinesite v tajništvo v petek, 13.3.2020, najkasneje v  ponedeljek, 16. 3. 2020. Lahko jo pošljete na sedež šole:

OŠ Oskarja Kovačiča
(prijava za vpis v srednjo šolo)
Sp. Škofije 40 D, 6281 Škofije.

Pomembno je, da prijavo prejmemo do 18. 3. 2020, ko jih bomo poslali na srednje šole. Za kakršnekoli dodatne informacije sem vam na voljo na tel. št. 040 490 571.

Karmen Mekota, svetovalna delavka