Na Osnovni šoli Oskarja Kovačiča Škofije bo šolski sklad organiziral v soboto, 17. 11. 2018, med 9.30 in 11.00, sejem rabljene športne opreme.

Dogodek bo obenem odlična priložnost za prodajo kot tudi za ugoden nakup stvari, ki so vašemu otroku morebiti premajhne, pretesne ali pa mu niso več  všeč. Potekal bo v jedilnici šole, kjer boste lahko zložili vso opremo. Prinesete lahko: smuči, smučarske čevlje, čelade, palice, pretesne superge – športne copate, pohodno obutev, drsalke, rolerje, kolesa ipd. Oprema mora biti čista in dobro ohranjena! Sejem bo potekal tako, da boste kose opreme zložili na mize ali na tla ter nanje nalepili listke (dobili jih boste v šoli) s cenami. Starši sami določite ceno, za katero želite opremo prodati. Dogodek bo organiziran prvič in v želji, da postane vsakoletna tradicija. Zato vas vabimo k sodelovanju.

Učenci bodo dobili podrobnejša navodila po počitnicah