Spoštovani starši.

Istrski maraton je v letošnjem letu organiziral kar nekaj priprav na glavno prireditev, ki bo 9. aprila 2017.  Za otroke bodo potekali otroški teki v soboto, 8. 4. 2017 v Kopru. Več o tem najdete na povezavi: http://www.istrski-maraton.si/sl/.

Naslednje tekaško srečanje Istrskega maratona bo namenjeno predvsem otrokom in spremljevalcem. Brezplačen trening teka in igre za otroke in odrasle!

Vabljeni torej starši, none, nonoti, sestre, bratje, tete, strici…
Z nami bodo tudi tekaške skupine: Tekači z Obale, Ekipca, ŠD 3 Šport, ki bodo sooblikovale vsebino srečanja.

Prisotni bodo tudi ambasadorji in fotograf, ki bo ujel naše nasmejane obraze. Seveda pride tudi maskota Žvelto!!!!

Sobota, 25.3. 2017

PROGRAM
Zbirno mesto: glavni vhod Športni park Bonifika (parkirišče med nogometnim in atletskim stadionom) v Kopru.
Ura: 9:30
Sledi približno ena ura programa: ogrevanje, tek, igre za otroke in odrasle v Športnem parku Bonifika (na odprtem).

Vabljeni!