Tudi učenci, ki se izobražujejo  na daljavo, imajo pravico do izposoje in vračila gradiva v šolsko knjižnico. Gradivo vrnete starši ali otrok informatorki, ki je dežurna v zadružnem domu. Knjige bo informatorka prinesla v knjižnico, kjer bodo tri dni v karanteni.

Druge knjige si lahko izposodite tako, da prek sporočil v eAsistenta (Snežana Jeras) napišete, katero knjigo si želite izposoditi in za katerega otroka. Možnost ogleda, katere knjige imamo na voljo, je tudi v sistemu Cobiss.

Gradivo (z imenom in priimkom otroka) bom dala informatorki po tem, ko vas bom prek eAsistenta obvestila, kdaj ga lahko pridete iskat.

Snežana Jeras, knjižničarka