Spoštovani starši,

v ponedeljek, 22. 11. 2021, ponovno poteka samotestiranje učencev od 1. do 9. razreda.

Tudi tokrat bo za učence od 1. do 4. razreda možna prisotnost staršev pri izvajanju testiranja. V župnišču in pri zadružnem domu.  Prosimo, da starši testiranje opravite najkasneje do 8.00 ure.

Samotestiranje za učence od 5. do 9. razreda bo potekalo v dvorani Burja od 7.15 dalje ob prisotnosti strokovnih delavcev.

Teste morajo učenci prinesti v šolo. Če učenec test pozabi in mu ga zagotovimo mi, prosim vse starše, da teste v šolo vrnete,  Starši teste brezplačno prevzamete v lekarni ob predložitvi zdravstvene izkaznice.

Vse zahteve v odloku in po sklepu MIZŠ ostajajo nespremenjene.

Če učenec potrebuje potrdilo o samotestiranju za glasbeno šolo ali športni klub, si obrazec natisnite s spletne strani. Učenec ima na dan testiranja obrazec pri sebi in ga prinese v tajništvo ali v pisarno ravnateljice, da ga potrdimo. 1. do 4. razred ga da razredničarki.

EVIDENČNI LIST SAMOTESTIRANJA – ZA GLASBENE ŠOLE IN ŠPORTNA DRUŠTVA

Ponovno bi se vam zahvalila za sodelovanje in pomoč.

Vlasta Urška Baraga