Drage učenke, dragi učenci!

Pred nami je praznični čas.

Že nekaj let zapovrstjo na šoli v mesecu decembru pripravimo tehniški dan z naslovom Izdelujemo. Letos je žal nekoliko drugače. Šola sameva in v njej ni prazničnega vzdušja.

Kljub vsemu pa bomo tehniški dan izpeljali in izdelovali. Na daljavo, seveda!

Tehniški dan bo v četrtek, 24.12.2020. V spletni učilnici z istim imenom si boste prebrali in ogledali navodila in se prepustili ustvarjanju.

Seveda to ne pomeni, da boste morali delavnico izpeljati točno v četrtek in le dopoldan.

V času počitnic boste imeli morda več časa in možnosti ustvarjati. Vsaj malo se boste umaknili od ekranov in se prepustili vaši ustvarjalni domišljiji.

Želiva si, da bi si pred in med prazniki izrekli tudi nekaj toplih, vzpodbudnih besed, da boste lažje počakali na čas, ko se bodo šolski hodniki ponovno napolnili.

Učiteljici Irena Abram in Mirjam Skok