Spoštovani!

Vabimo vas, da se nam v četrtek, 12. novembra, ob 17. uri pridružite na digitalnem posvetu, kjer bomo s priznanim doktorjem psihologije dr. Aleksandrom Zadelom spregovorili o izzivih in vzgojnih prijemih v razmerah, ki jih nismo vajeni.

dr. Aleksander Zadel: BrezSKRBNO otroštvo

Dr. Aleksander Zadel bo z nami delil informacije in znanja s področja razvoja zdravega otroka v zahtevnih časih, ki jih živimo sedaj. Kateri so pravi vzgojni koraki v smeri izgradnje dobrega odnosa z otroki in vzpostavljanja stimulativnega okolja, ki otroku pomaga k zdravemu odraščanju?
Kaj je v teh časih resnično drugače? Kako motivirati otroka za samostojno delo? Kako poskrbeti za dovolj pestro, razgibano življenje otrok v dani situaciji?

Dogodek pripravljamo v sodelovanju s tehnološkim centrom Triglav LAB.

Ob udeležbi digitalnega posveta z dr. Aleksandrom Zadelom boste po zaključku prejeli tudi kodo za brezplačni dostop do aktualne pedagoške revije Didakta.

Več o dogodku >>

Brezplačna prijava na digitalni posvet >>

Izbor uspešnic o vzgoji >>

Knjižne novosti:

Enciklopediji ZAKAJ? in ZAKAJ? Zemlja, Astronomija za radovedne.

Več novosti >>