Tudi v naslednjem tednu bomo v šolski kuhinji pripravljali topli obrok za učence šole in po želji tudi za starejše brate in sestre, ki že obiskujejo srednjo šolo.

Pravico do brezplačnega prevzema kosila imajo učenci pri katerih mesečni dohodek na osebo, ugotovljen v odločbi o otroškem dodatku, ne presega 382,82 EUR.

Učenci, ki niso upravičeni do brezplačnega kosila, plačajo obrok po 3,5 EUR (okvirna cena) in strošek boste starši poravnali po položnici.

Na topli obrok se prijavite preko elektronske pošte šole o-okskofije.kp@guest.arnes.si ali na telefon 05 6626 580.

Učenci ali starši v embalaži za enkratno uporabo odnesete  kosilo domov.

Prijave sprejemamo do ponedeljka do 7.30.  Tudi odjave kosil morate sporočiti v tajništvo šole najkasneje do 7.30 tekočega dne. Zelo neodgovorno je, da naročeno kosilo čaka in tudi propade, ker ga nihče ne prevzame.

Kosilo lahko prevzamete v šolski kuhinji  od ponedeljka do petka med 12. in 14. uro. Če v tem času po kosilo ne pridete, vas bo počakalo v predprostoru kuhinje.

Če je med vami, kdo  ki bi potreboval prevoz za kosilo (bolezen, oddaljenost), naj to ob prijavi napiše in bomo poskrbeli za dostavo.

Vlasta Urška Baraga