Spoštovani starši in učenci!

Pred nami so težko pričakovane počitnice, žal obarvane s poslabšano zdravstveno sliko Slovenije in novimi omejitvami.

Danes so tudi učenci od 1. do 5. razreda domov odnesli vse šolske potrebščine, saj pričakujemo, da bomo po počitnicah vsi delali na daljavo. Želimo si, da se naša napoved ne bi uresničila, a pripravljeni moramo biti tudi na to.

Zavedamo se, da Arnesove spletne učilnice v tem tednu niso dobro delovale in so učenci pri marsikaterem predmetu v zaostanku z delom. Predlagamo, da v času počitnic nadoknadijo zamujeno in se tako pripravijo na čas po počitnicah. Takrat bodo tudi učitelji preverjali dostopanje do spletnih učilnic in izpolnjevanje nalog. Če bodo pri določenem učencu opazili neodzivnost in neizpolnjevanje obveznosti, bomo vas starše tudi poklicali.

Pri mlajših učencih bodo oz. so razredničarke stopile v stik z vami in se dogovorile o najustreznejši obliki dela na daljavo.

Sproti bomo na spletni strani šole tudi objavljali morebitne pomembne informacije.

Ne glede na vse želim vam staršem in učencem mirne počitnice in veliko lepih trenutkov.

Vlasta Urška Baraga