Vaš vsakdanji šolski dan se je preselil v spletne učilnice. Vstopali boste v učilnice predmetov, ki jih imate na urniku, tam vam bodo učitelji podali navodila za delo ter spremljali vašo aktivnost. Toda, če še morda na kakšnem koraku zatakne, pokukajte v spodnja navodila. Učenci najdete dodatna razlage v učilnici Računalniški namigi. Ključ za vstop dobite pri učiteljici Valentini.

Verjamemo, da boste pri šolskem delu ostali prizadevni, s skupnimi močmi bomo zmogli tudi izziv pouka na daljavo.

Si pozabil/a, kako se prijaviti:
1 Kako se prijavim?
1a Kako se prijavim – sličice

Prejemaš veliko mailov na svojo elektronsko pošto in bi rad izklopil/a obvestila forumov:
2 Kako uredim prejemanje sporočil na e-poštni naslov?

Si pozabil/a kako oddati opravljeno delo (fotografijo, word), ko učitelj postavi nalogo v učilnici?
3 Kako oddati nalogo?

Želiš delo spremljati preko telefončka/tablice – uporabi aplikacijo
4 Spremljanje spletnih učilnic na telefonu ali tablici

4a Spletne učilnice na telefonu (video)

Kako si ogledujemo vire – navodila, ki jih učitelji objavijo ter kako opravljamo dejavnosti – rešujemo naloge?
poglej v filmčku od 3:30 dalje