Spoštovani starši, učenci!

Pogosto se ob koncu šolskega leta z manjšim darilom želite zahvaliti strokovnim delavcem šole in vrtca. Vsi mi smo veseli, če naše delo cenite, če prejmemo pohvalo ali nov predlog z vaše strani, če smo med letom dobro sodelovali, pa čeprav nismo bili vedno enakega mnenja. Konstruktivna kritika je spodbuda za naše delo in priložnost za izboljšanje.

Za celoletno sodelovanje se vam zahvaljujemo, obenem pa bi vas radi opozorili na pravila glede daril. Morebitno darilo delavcem ne sme presegati 25 eur. To darilo ne sme biti denar ali vrednostni bon. Denar ali darilni bon mora delavec zavrniti.

Eden izmed predlogov je tudi, da bi morebitna sredstva, ki ste jih namenili ali zbrali za darilo, nakazali v sklad šole in vrtca in sicer na
TR 012506030656895  .

Tako zbrana sredstva bomo porabili za nabavo dodatnega materiala za vrtec in šolo, saj ga porabimo kar veliko.

Vsem nam bo še več pomenila lepa beseda ali misel.

Hvala za razumevanje. Želimo vam lepe poletne mesece.

Vlasta Urška Baraga