Spoštovani starši, skrbniki,

bližajo se novoletne počitnice in v ta namen bomo na OŠ Oskarja Kovačiča Škofije v petek, 22. 12. 2023, pouk organizirali drugače, slavnostno in praznično obarvano. Dopoldan bo namenjen obeležitvi dneva samostojnosti in enotnosti ter ustvarjalnim delavnicam v okviru tehniškega dne.
Zaradi izvedbe dneva dejavnosti na ta dan ne bo pred ur in pouka izbirnih predmetov. Pouk bo potekal od 8.20 do 12.30. Jutranje varstvo in podaljšano bivanje bosta organizirana po ustaljenem urniku. Vozni red šolskega prevoza bo prilagojen zaključku pouka.

Obvestilo in  vozni red (pdf)

S spoštljivimi pozdravi,

Alenka Turk, pom. ravnateljice                                               Eneja Baloh, ravnateljica
                                                                                                       Osnovna šola Oskarja Kovačiča