V torek, 12. 12., smo na OŠ Oskarja Kovačiča Škofije izvedli družabno popoldne in večer, v katerem smo ustvarjali, izdelovali, razvijali motorične spretnosti, se sproščali, brali, pekli, šivali, plesali, organizirali izmenjevalnico rabljenih oblačil, knjig in igrač.

Učitelji so idejno zasnovali in organizirali 9 delavnic za krajane, starše in učence od 1. do 5. razreda ter 7 delavnic za učence od 6. do 9. razreda.

V sodelovanju s KD Istrski grmič so se učenci šole in vrtca v dvorani Burja predstavili s kulturnim programom.

Skupaj smo pokramljali, se nasmejali, si namenili tople misli, spodbudne besede in se posladkali. Bili smo dobrodelni, saj smo zbrali 530 evrov dobrodelnih prispevkov za šolski sklad.

Koordinatorici novoletnih delavnic sta bili Ksenja Hrvatin Ratoša in Tatjana Cerkvenik, koordinator kulturnega programa pa Tilen Božič.

Zahvaljujemo se vsem, ki ste dogodek podprli z vašo prisotnostjo.

Na povezavi si lahko ogledate prispevek o dogajanju, ki so ga pripravili novinarji Primorske kronike: posnetek RTV SLO (začetek na minutaži 10:47)

Tako pa so o dogodku zapisali na spletnem portalu Regional: PRISPEVEK