Dragi otroci, starši in skrbniki!

Vabimo vas, na skupno srečanje na NOVOLETNIH DELAVNICAH, kjer se bomo otroci, starši in učitelji naše šole družili ob izdelovanju različnih prazničnih dodatkov, poklepetali in se skupaj imeli lepo.

Pričakujemo vas v torek, 12. 12. 2023, ob 17.00, v prostorih naše šole.

Zaključek delavnic bo med 18.30 in 18.45 v šolski jedilnici, kjer se bomo posladkali ob čaju in piškotih. Poleg ustvarjanja in druženja je dogodek namenjen tudi zbiranju prostovoljnih prispevkov za šolski sklad.

Dogodek bomo zaključili s kulturno prireditvijo Diši po praznikih, ki bo ob 19.00 v dvorani Burja. Kulturni program pripravljamo v sodelovanju s KD Istrski grmič. Na kulturni prireditvi bodo nastopili učenci šole, vrtca, člani KD Istrski grmič, gost večera pa bo pevec in kantavtor Lean Kozlar – Luigi.

Veselimo se ustvarjanja z vami in vam želimo, da ste v novem letu vsak dan obkroženi s pozornimi in prijaznimi ljudmi.

Tatjana Cerkvenik, Ksenija Hrvatin Ratoša,                                                                                   Eneja Baloh

organizatorki dogodka                                                                                                                      ravnateljica