Spoštovani starši, skrbniki,

V ponedeljek, 6. 11. 2023, bomo pričeli z elektronsko evidenco prevzetih obrokov – kosil.  Namen uvedbe elektronske evidence prevzetih obrokov je večplasten. Elektronska evidenca bo namreč omogočila:

• bolj natančno beleženje prevzetih obrokov (kosil), kar bo pripomoglo k večji zanesljivosti in preglednosti pri zagotavljanju hrane za vaše otroke. To pomeni, da bomo lahko natančno spremljali, kateri otroci so obroke (kosilo) prevzeli in kateri niso, kar bo pomagalo pri boljšem upravljanju naše kuhinje;
  • transparentnost za starše, saj boste lahko v okolju eAsistent (brezplačno) enostavno preverili, katere obroke je vaš otrok prevzel, kar bo pripomoglo k večji preglednosti in zaupanju v naš sistem prehrane;
  • učinkovitejše upravljanje prehrane, saj bomo lahko bolje načrtovali in upravljali prehrano v naši šoli, kar bo omogočilo boljšo kakovost in prilagoditev prehrane otrokom.

Učence je o načinu izvajanja evidence prevzetih obrokov v petek, 27. 11. 2023 seznanila vodja šolske prehrane Nika Renko.

Učenci ključek za evidenco prevzetih obrokov (kosila) prejmejo brezplačno. V primeru izgube ali poškodbe učenec prejme nov ključek proti plačilu 4,5 eur.

Učenci bodo obrok (kosilo) lahko izjemoma prevzeli tudi brez ključka (v primeru, ko ga bodo pozabili doma, ali čakali na novega). Na take dni bodo učenci evidenco o prevzetem obroku uredili osebno v tajništvu šole.

Obveščamo vas, da bo s ponedeljkom, 6. 11. 2023 spremenjen tudi način odjave prehrane.

Prehrano lahko odjavite:

1. Preko portala eAsistent (pod zavihkom “PREHRANA”)
  2. Preko e-maila: prehrana@sola-skofije.si
  3.  V primeru, da iz določenega razloga ne morete odjave podati preko eAsistenta ali e-maila, lahko pokličete v tajništvo šole na tel. 056626570 ali 040 567 775  med 7.00 in 8.00 zjutraj.

Odjava obrokov bo za isti dan možna do 8.00 ure zjutraj.  Odjave oddane po 8.00 uri zjutraj, ne bodo upoštevane.

Na povezavi si lahko ogledate, kako uredite odjavo prehrane v eAsistentu za vašega otroka.

Prosimo, da nas obvestite o morebitnih vprašanjih glede uvedbe elektronske evidence prevzetih obrokov ter glede uvedbe novega načina odjave obrokov. Naš cilj je zagotoviti boljšo izkušnjo za vas in vaše otroke, zato cenimo vašo povratno informacijo.

Vprašanja lahko naslovite na o-okskofije.kp@guest.arnes.si.

S spoštljivimi pozdravi,

Nika Renko