V sredo, 4. 10. 2023, smo v okviru Tedna otroka za učence pripravili bogat program. Učenci od 1. do 3. razreda so dan posvetili pomoči sebi in drugim. Obiskali so jih policisti z vozili in psom, gasilci, člani Civilne zaščite in OZ Rdečega križa iz Kopra z reševalcem in prostovoljko.

Medtem so učence od 6. do 9. razreda pričakali prav posebni učitelji. Starši, stari starši, vaščanke in člani društva Dobra volja so skupaj z učitelji in učenci pripravili slastne mafine, šivali, kvačkali, izdelovali rože iz krep papirja, vrtnarili, okrasili jedilnico šole in igrali igre naših nonotov. Spoznali so tudi poklic frizerke in si ogledali prav posebno zbirko starih telefonov.

Učenci, učitelji in vsi udeleženci smo preživeli lep dan, prežet z druženjem in ustvarjanjem.