Spoštovani učenci in učenke ter starši oz. skrbniki,

obveščamo vas, da bomo v Tednu otroka, v sredo, 4. 10. 2023 od 12.30 do 14.00 organizirali za učence »Sejem igrač in knjig – izmenjevalnica«. Izmenjevalnica bo potekala v avli šole.

Na dogodek so vabljeni vsi učenci, ki bi radi igrače in knjige le oddali, kot tudi tisti, ki želijo kakšno novo knjigo oz. igračo najti. Domov lahko odnesejo karkoli in kolikor želijo. Sprejemamo le dobro ohranjene in čiste igrače/knjige.

Rabljene stvari za izmenjavo lahko učenci prinesejo in oddajo že v ponedeljek, 2. 10. pred poukom in v torek, 3. 10. v knjižnico.

Z menjavo predmetov tem podaljšujemo rok trajanja, razvijamo trajnostno, ekološko in solidarnostno ravnanje ter okolju prijazno in brezplačno nakupujemo.

Lepo Vas pozdravljamo,

svetovalne delavke na OŠ