Spoštovani starši, skrbniki

Ob zaključku prvega tedna pouka šolskega leta 2023/24 se vam zahvaljujemo za upoštevanje prometne signalizacije med šolo in vrtcem ter s tem vašo skrb za varnost otrok. Prihodnji teden na cestiščih ne bo več prostovoljcev Društva upokojencev, zato vas prosimo, da ste ob dovozu otrok pozorni na pešce, predvsem pa, da vaših vozil ne ustavljate na delu parkirišča, ki je namenjeno obračanju vozil. Krajevna skupnost je poskrbela za ureditev zelenic ob spomeniku, zato vas prosimo, da otroke pripeljete do novega postajališča ob spomeniku, od koder lahko otroci do šole varno pridejo peš. Želimo si zmanjšati št. dovozov otrok neposredno pred vhod v šolo.

Prometni režim pred šolo 1 Prometni režim pred šolo 2

S 1. 9. 2023 je stopil v veljavo nov hišni red, ki je objavljen na spletni strani šole. Slednjega bodo razredniki predstavili na roditeljskem sestanku, do takrat pa zapisujemo nekaj sprememb, ki se nanašajo na protokol vstopanja v šolo:

• jutranje varstvo je za učence od 1. do 5. razreda organizirano od 6.00. Učenci od 2. do 5. razreda se lahko v oddelek jutranjega varstva vključijo do 7.45,
  • učenci, ki se v šolo pripeljejo s šolskim avtobusom, se morajo vključiti v jutranje varstvo vozačev, ki poteka v učilnici U8.
  • šolska vrata so za učence od 2. do 9. razreda odprta od 7.20 do 7.30 in od 8.05 do 8.20.
  • za učence 1. razreda je vstop v šolo možen med 6.00 in 8.15.

S spoštljivimi pozdravi,

Eneja Baloh