Spoštovan starši in skrbniki,

v petek, 23. 6. 2023, bo pouk za učence od 1. do 5. razreda in kulturni dan za učence od 6. do 8. razreda. Pričeli bomo ob 8.20 s proslavo namenjeno dnevu državnosti in nadaljevali s pestrim programom vsak v svoji matični učilnici. S podelitvijo spričeval bomo zaključili ob 12.00 uri.

Jutranje varstvo in podaljšano bivanje potekata po ustaljenem urniku. V primeru, da bo učenec iz podaljšanega bivanja odšel predčasno domov, starši to sporočite učitelju podaljšanega bivanja.

Po pouku in kosilu morajo učenci, ki ne obiskujejo podaljšanega bivanja, takoj zapustiti šolski prostor. Poskrbljeno je tudi za predčasen prevoz s šolskim avtobusom po naslednjem urniku:

URA SMER OPOMBA
12.05 Zg. Škofije brez kosila
12.10 Tinjan
12.15 Zg. Škofije
12.25 Plavje – Urbanci
12.25 Meja-Elerji-Čuk-pralnica- Moretini

OSTALI ŠOLSKI PREVOZI ZA UČENCE V PODALJŠANEM BIVANJU POTEKAJO PO URNIKU DO 15.15.

Že v naprej se vam zahvaljujemo za sodelovanje in vam želimo mirne, sproščene in predvsem zdrave poletne počitnice.

S spoštljivimi pozdravi,

Alenka Turk,