Učenci od 2. do 8. razreda bodo po spodnjem razporedu vračali učbenike iz učbeniškega sklada.

Prosim starše, da zagotovite, da bo vaš otrok na predvideni datum imel s seboj učbenike za določen razred. Učbenike za naslednje šolsko leto bodo dobili septembra. Če bo učenec na predviden datum odsoten, naj učbenike prinese prej ali jih izroči sošolcu. S seboj naj imajo tudi izposojene knjige iz knjižnice.

• sreda, 14. junij: 8. b in a razred (7 učbenikov- kemije ne vračajo, ker jo bodo imeli za naslednje šolsko leto – ter učbenike za izbirne predmete, če jih imajo.)
  • četrtek, 15. junij: 7.a in 7.b razred (7 učbenikov + učbeniki za izbirne predmete)
  • petek, 16. junij: 6.a in 6.b razred (6 učbenikov)
  • ponedeljek, 19. junij: 5.a in 5.b razred (5.a- 5 učbenikov; 5.b- 6 učbenikov)
  • torek, 20. junij: 4.a in 4.b razred (6 učbenikov)

Učenci 2. in 3. razreda morajo prinesti berilo v svojo učilnico do petka, 16. 6.

Učbenikom odstranite nalepke z otrokovim imenom ali jih prekrijte z novo prazno nalepko, če se ovitek ne more brez poškodb odstraniti.

Snežana Jeras, knjižničarka