»WELL-BEING FESTIVAL« – FESTIVAL DOBREGA POČUTJA

V petek, 21. 4. 2023, je za učence od 4. do 9. razreda potekal festival dobrega počutja v okviru mednarodnega projekta Reboot now. Učenci so sodelovali v delavnicah na temo odnosov, nasilja in psihičnega dobrega počutja. Cilj delavnic je bil širjenje zavedanja o teh temah ter opolnomočenje sodelujočih otrok. Na dnevu so razredi zbirala točke. Oddelka z najvišjim številom točk sta postala tudi naj oddelka meseca aprila. Čestitamo oddelku 5. a in 8. b. Dan smo zaključili s koncertom Mitje Kodarina.

Katarina Zidarič, koordinatorica projekta Reboot now

MALI PROMETNIK – PROJEKT PASAVČEK

V petek, 21. 4. 2023, je za učence od 1. do 3. razreda bil poseben dan saj so dopoldan preživeli v družbi policajev iz PU Koper. Spoznali so varne poti v okolici šole, pravila varne hoje, delo policijskega psa in policijski avtomobil. Skozi celo dopoldne so sodelovali v skupini od 1. do 3. razreda in se za zaključek tudi igrali s svojimi avtomobilčki.

Dan smo zaključili na skupni glasbeni točki z ostalimi učenci šole.

Alenka Turk, koordinatorica projekta Pasavček