Po osvojenem naslovu občinskih prvakov v odbojki, je naše devetošolce čakal nov izziv – področno tekmovanje. Pripravljali so se zelo zavzeto in na tekmovanje odšli zelo motivirani. Pogumno so se lotili prve tekme z OŠ Koper, ki so jo dobili z rezultatom 2:1. Drugo srečanje so začeli napadalno, a so se nato fantje iz OŠ Sečovlje dobro upirali. Ponovno je bilo potrebno odigrati tretji niz, v katerem so Škofjoti vzeli zmago (2:1). Za zaključek so našim fantom nasproti stali nasprotniki iz OŠ Vojke Šmuc, ki so na koncu imeli nekoliko več energije in z zmago 2:0 odnesli naslov področnih prvakov v Izolo. V krogu izenačenih ekip po osvojenih točkah so tako odločali dobljeni nizi, kar je za našo ekipo pomenilo uvrstitev na 3. mesto.

OŠ Škofije so zastopali: Erik Kastelic, Žan Loredan, Tomaž Burić, Patrik Košanc, Lan Perič, Jan Penko, Uroš Banjanac in Enej Rustja.

 

Fantje si zaslužijo vse čestitke za uvrstitev, za borbo in odlično zastopanje naše šole!

 

Dostopnost