Na šoli deluje planinska skupina za učence od 1. do 9. razreda, ki organizira mesečne pohode. Učence vpišete na planinski krožek in vabila dobivate na vaš elektronski naslov. Vabila bodo tudi na spletni strani šole.

Otroci gredo na pohode praviloma brez staršev, na nekatere pohode pa vabimo tudi starše. Udeležba na pohodih je brezplačna, razen takrat, ko je potrebno plačilo prevoza. Prevoz se plača ob prijavi.

Planinska skupina deluje v povezavi s Planinskim društvom Izola. Z novim koledarskim letom povabimo člane planinskih skupin k včlanitvi v društvo. Ob tem otroci dobijo dnevnik z nalepko in lahko koristijo ugodnosti članstva v PZS. Članstvo v PD ni pogoj za obiskovanje izletov v okviru šole.

Vabljeni!

PRIJAVA NA PLANINSKI KROŽEK V ŠOLSKEM LETU 2022/23

Pišite in prijavite svojega otroka na elektronski naslov:

alenka.turk-licen@guest.arnes.si.

Zraven pripišite ime in priimek ter razred otroka.

Mentorica planinske skupine

Učiteljica Alenka Turk