Spoštovani učenci in starši,

V tokratnem obvestilu bi vas rada seznanila z razredniki v prihajajočem šolskem letu.

1.a razred – MAJA PRUDIČ in KATJA PEVC (razred se do vselitve v novo šolo deli v dve skupini)

1.b razred – MAJA BUBNIČ in KETI MARUŠIČ

2.a razred – TATJANA CERKVENIK (razred se do vselitve v novo šolo deli v dve skupini)

2.b razred – MIRJANA KRAJAČIČ

3.a razred – ALENKA ČRNIGOJ

3.b razred – INA JURINČIČ

4.a razred – BERNARDA BARIČEVIČ

4.b razred – BARBARA ZUPAN

5.a razred – MIRJANA PISK

5.b razred – TANJA POTOKAR

6.a razred – IRENA ABRAM

6.b razred – BRANKO FILIPIČ

7.a razred – VESNA GRLICA

7.b razred – MAJA TROŠT

8.a razred – BOŠTJAN DEBELAK

8.b razred – MIRJAM SKOK

9.a razred – ALENKA PERŠIČ RIHTER

9.b razred – KSENIJA HRVATIN RATOŠA

S poukom pričnem v četrtek, 1. 9. 2022 ob 8.20. Urnik za prvo šolski dan bo objavljen na spletni strani šole in v easistentu. V naslednjih dveh do treh  tednih bomo predvidoma urnik objavljali sproti, saj je še do zadnjega dneva prihajalo do spremembe v razporeditvi posameznih učiteljev. Prosimo za razumevanje.

V četrtek se 2., 3. in 4. razredi zberejo ob 8.20 na ploščadi pred zadružnim domom. Od tam bodo nato v spremstvu razrednikov odšli v matične razrede.

5. do 9. razred pridejo v dvorano Burja, kjer jih bodo pričakali razredniki.

Prvi razred ima poseben dan. Učenci pridejo  v spremstvu staršev ob 10.30.

Šolski prevoz bo potekal po rednem urniku, ki je objavljen na spletu. Za sedaj ni nobenih sprememb.

Prvi šolski dan bosta potekala prehrana ter podaljšano bivanje po rednem urniku.

Vlasta Urška Baraga