Spoštovani starši,

jutri, v torek, 16. 11. imamo ravnatelji ponovno video sestanek z ministrstvom. Vsebina sestanka bo vezana na odlok o preprečevanju širjenja Covid-19. Tako vam bomo potek samotestiranja za našo šolo posredovali jutri popoldan. Soglasje/nesoglasje za izvajanje samotestiranja je objavljeno na spletni strani šole. Če kdo med vami nima možnosti soglasja natisniti, ga lahko dobi pri razredniku (1. do 4. razred), 5. do 9. razred v tajništvu šole.

To soglasje in teste za izvedbo samotestiranja morajo v sredo učenci prinesti v šolo. Kdor je covid prebolel ali je cepljen, mora v šolo prinesti potrdilo.

Poudarila bi še, da učitelj ne izvaja samotestiranja. Izvajajo ga učenci sami. Učitelj le nadzoruje in kontrolira izvid testa.

Res si želimo, da bi delo v šoli potekalo kontinuirano in čim bolj mirno.

Vlasta Urška Baraga