V tednu od 21. 12. do 24. 12. bo na šoli omogočena knjižnična izposoja, vendar po priporočilu NIJZ za knjižnice samo na postrežni način, torej brez iskanja po policah in izbiranja knjig.

Kdor ima doma že izposojene knjige, naj jih ob prihodu prinese s seboj.

Na strani Cobiss si lahko ogledate, katere knjige so na voljo. Preglejte seznam za bralno značko in v Cobiss vnesite naslov knjige ter našo knjižnico (OSOKS- Osnovna šola Oskarja Kovačiča Škofije).

Primer iskanja:

Ko ugotovite, katero knjigo si želite izposoditi, mi to sporočite na sporočila prek eAsistenta (Snežana Jeras) ali na telefon 05/6626586 med 7.30 in 11.00 uro od ponedeljka do srede.

Knjige bom v najkrajšem možnem času pripravila za izposojo in vam to sporočila. Prevzem naročenih knjig bo:

V ponedeljek od 7.30 do 14.30 v tajništvu šole.

V torek od 7.30 do 14.30 v tajništvu šole.

V sredo od 7.30 do 14.30 v tajništvu šole.

V četrtek od 7.30 do 13.00 v tajništvu šole.

Vlasta Baraga, ravnateljica                                               Snežana Jeras, knjižničarka