Spoštovani učenci in starši!

V četrtek, 3. 12. , ali v petek, 4. 12. 2020, bo znano, če se bodo s ponedeljkom, 7. decembra, vrnili učenci 1. triade v šolske klopi.

Moram priznati, da nestrpno pričakujemo novice v zvezi s tem.

Delavci šole že resnično pogrešamo šolski vrvež in normalno šolsko delo, učence in tudi sodelovanje z vami, starši.

Naj podam nekaj osnovnih informacij, v primeru da se vidimo v ponedeljek.

Pouk bo potekal v matičnih učilnicah.

Združevanja ne bo v jutranjem varstvu, niti ne v podaljšanem bivanju. Zaradi tega bomo na šoli potrebovali več kadra, saj sicer tega pogoja ne moremo izpolnjevati. Na spletni strani bomo objavili obrazec za prijavo v jutranje varstvo, ki bo organizirano (SAMO  ZA  1. RAZRED) ter podaljšano bivanje. Prosim, da označite točno uro prihoda v šolo in odhoda iz šole oz. podaljšanega bivanja. Uporabo šolskega prevoza odsvetujemo in prosimo, da pridete po otroka sami.

V šolske prostore vstopa le učenec. Na obeh vhodih za 1. triado bo dežurna oseba, ki bo sprejela otroka in poskrbela, da gre varno v razred.

Vsi razredniki bodo v matičnih razredih že ob 8. uri.

Interesnih dejavnosti ne bomo izvajali.

Vhodi za posamezne razrede so zapisani na vhodnih vratih šole. Šolska vrata so od 8.20 do 12.45 zaklenjena. Vstopate lahko pri vhodu za tajništvo (v nujnih primerih).

Prosimo, da z osebjem šole komunicirate preko telefona ali elektronske pošte.

Učenci morajo nositi maske. Brez nje so lahko le v učilnici, v matični skupini.

Več informacij vam bomo posredovali naknadno, ko bo dokončno znano, kdaj se učenci vračajo v šolo.

Zavedam se, da je bil pretekli mesec za vas in člane vaše družine, izredno naporen, saj ste poleg svojega dela morali pomagati in spremljati tudi delo otrok. Tu se vam  razredničarke in drugi delavci šole iz srca zahvaljujemo. Brez vašega sodelovanja bi le težko izpeljali pouk na daljavo in druge dejavnosti.

Če potrebujete kakršen koli nasvet ali pomoč pa nas le pokličite. Skupaj bomo lažje reševali morebitne zagate.

Vlasta Urška Baraga