Spoštovani starši in učenci!

Bližamo se koncu prvega tedna izobraževanja na daljavo. Za vse nas je to nova izkušnja, polna nepredvidljivih situacij in težav s tehnologijo. Skupaj se učimo in iščemo najboljše poti. Ker se bo delo na daljavo še nadaljevalo, je za vse nas, vodstvo šole in učitelje, zelo pomembno, da dobimo povratne informacije o tem, kdo uspešno sodeluje in kdo ima še vedno težave pri dostopanju do eA (komunikacija, spletne učilnice).

Zato vas naprošamo, da date učitelju povratno informacijo o tem, ali ste nalogo videli oz. naredili, ali imate pri kakšni snovi težave oz. vprašanja. Učitelji skušajo s pomočjo teh informacij ugotoviti, ali morda kak učenec še vedno ne more dostopati do eA.

Če nimate interneta ali opreme, če ne uspete vzpostaviti povezave,  to sporočite na šolo, da bomo skupaj poiskali ustrezno rešitev.

Prepričani smo, da se bomo v tem času vsi skupaj veliko naučili in spoznali, kaj vse zmoremo.

Želimo vam uspešno delo!