Spoštovani starši in učenci!

Bliža se konec šolskega leta in čas poletnih radosti. Obveščamo vas, da je zadnji šolski dan v ponedeljek, 24. 6. 2019.

Z delom bomo pričeli ob 8.20. Zaključili pa bomo ob 12. uri. Jutranje varstvo poteka kot vedno. V jutranjem času bo šolski prevoz po rednem urniku. Popoldan bomo s prevozi pričeli ob 13. uri v vse smeri. Učenci od 5.  do 8. razreda gredo na prvi prevoz. Za učence, ki so v podaljšanem bivanju, bodo prevozi po rednem urniku.

Šolska prehrana je organizirana kot po navadi. Če vaš otrok ta dan ne bo jedel v šoli, sporočite to v tajništvo šole po ustaljenem postopku (do 8.00 po telefonu ali po elektronski pošti). Če prehrane ne boste odjavili, vam jo bomo zaračunali po redni ceni.

Vsi učenci, ki imajo garderobne omarice, morajo le-te  ta dan popolnoma izprazniti. Kar bo ostalo v omaricah, bomo vrgli v smeti.

Učenci 4. in 5. razreda, ki imate ključ garderobne omarice, morate ta ključ oddati razredničarki na zadnji šolski dan.

Učenci od 6. do 8. razreda ključ zadržite, ker ga boste uporabljali naslednje šolsko leto.

Seznam šolskih potrebščin in delovnih zvezkov za naslednje šolsko leto bo objavljen na spletu. Če si kdo seznama ne more natisniti, ga lahko dobi v tajništvu ali pri knjižničarki.

Za morebitne dodatne informacije lahko pokličete v tajništvo na 05 6626 580.

Lepe, sproščene in zdrave poletne mesece vam želimo.

Vlasta Urška Baraga