Starši, ki bi potrebovali pomoč pri nabavi delovnih zvezkov, morate v tajništvo oddati vlogo. Obrazec je na spletni strani pod zavihkom OBRAZCI. Oddajte ga najkasneje do 21. 6. 2019. Kasnejših vlog ne bomo sprejemali. Obrazec lahko dobite tudi v tajništvu šole. Če bo vlog več, bomo zahtevali od vas dodatna dokazila.

Če bo kdo svojega otroka izpisal iz naše šole, naj izpolni obrazec, ki se tudi nahaja med OBRAZCI. To naj naredi najkasneje do 21. 6. 2019. Takrat namreč že začnemo s pripravami na novo šolsko leto in je vsak tak podatek pomemben. Prosimo pa, da pred odhodom poravnate vse svoje obveznosti do šole.

Učenci morajo izprazniti svoje garderobne omarice, ker jih je potrebno generalno očistiti in odpraviti morebitne pomanjkljivosti. Kar bo ostalo v omarah,  bomo dali na Rdeči križ ali vrgli v smeti.

Za morebitne dodatne informacije pokličite v tajništvo šole.

Lepe počitnice želim.

Vlasta Urška Baraga