Spoštovani starši in učenci!

Obveščamo vas, da je sobota, 11. 5. 2019, delovna po šolskem koledarju. Ta dan nadomeščamo petek, 3. 5. 2019. Ta dan bodo predvidoma potekali dnevi dejavnosti po naslednjem razporedu:

• 1. razred – športni dan ORIENTACIJSKI POHOD V OKOLICI ŠOLE (v primeru dežja je pouk)
  • 2, 3. in 4. razred – športni dan pohod Koper-Izola-Markovec-Koper (v vsakem vremenu)
  • 5. razred – pouk po objavljenem urniku
  • 6. razred – kulturni/tehniški dan na šoli
  • 7. razred – tehniški dan na šoli – OBDELAVA PODATKOV
  • 8. razred – kulturni dan na šoli – IZDELAVA IGER
  • 9. razred – športni dan – ADRENALINSKI PARK POSTOJNA (če boste starši (večina) s tem soglašali, sicer druga vsebina)

Malica in kosilo sta organizirana na šoli. Jutranjega varstva ni. Je le dežurstvo učiteljev, ki prične ob 7.45. Z dejavnostmi bomo zaključili ob 12.45. Nato je kosilo in odhod domov za vse učence. Podaljšanega bivanja ne bo, ker bodo učitelji vključeni v druge dejavnosti.

Ta dan bo v šoli organiziran šolski prevoz po urniku. V popoldanskem času bodo pričeli prevozi v vse smeri ob 13.15 in bodo vozili dokler ne odpeljejo vseh otrok. Za varen odhod otrok na šolski prevoz bo poskrbljeno.

Starše otrok od 1. do 5. razreda prosimo, da učencu v beležko napišete, če bo ta dan šel domov sam, s šolskim prevozom ali ga pridete iskat vi.

Opomba: v torek, 14. 5. 2019, so zadnje popoldanske govorilne ure v tem šolskem letu, razen za 1. in 4. razred, ki bosta imela govorilne ure naknadno in boste o tem obveščeni.

Hvala za sodelovanje in lep pozdrav.

Vlasta Urška Baraga