Spoštovani starši!

Izbira srednje šole je ena najpomembnejših odločitev v življenju. Poleg veščin in kompetenc, ki jih pridobivajo učenci v šoli, da se lažje odločajo za nadaljnjo karierno pot, je pomembno poznati izobraževalne programe, ki jih ponuja slovenski srednješolski sistem.

V ta namen organiziramo srečanje, kjer boste iz »prve roke« pridobili pomembne informacije o nekaterih srednješolskih programih. Ker se bodo vaši otroci že naslednje leto vpisovali  v srednje šole, vas vabim na srečanje in pogovor, ki se bo odvijalo v torek, 8. 1. 2019, na temo kariernega usmerjanja.

Dnevni red:

1. Predstavitev programov Srednje gradbene, geodetske in okoljevarstvene šole Ljubljana (za 4 od njih so razpisane štipendije za deficitarne poklice) in Gimnazije,  elektro in pomorske šole Piran.
  2. Razno.

Dobimo se ob 18. 00 v učilnici 3. razreda, predviden zaključek ob 18. 45.

Karmen Mekota, svetovalna delavka