SPOŠTOVANI STARŠI UČENCEV OD 2. DO 6. RAZREDA

V  četrtek, 20. 9. 2018, Vas vabimo na 1. roditeljski sestanek. Na tokratnem sestanku se bomo posvetili naslednjim temam:

• Varnost otrok s poudarkom na varnosti v prometu.
  • Delo v tem šolskem letu.
  • Volitve v svet staršev.

Za uspešen začetek, predvsem pa nadaljevanje novega šol. leta Vas bo pozdravila ravnateljica, Vlasta Urška Baraga. Za Vas pa smo pripravili tudi zanimivo predavanje in razgovor na temo: Razvoj otrokovih potencialov v času sodobne tehnologije, ki ga bo vodila univ. dipl. fiziologinja, ga. Barbara Konda.

Glede na to, da bo tokratni sestanek, zaradi predavanja, nekoliko daljši, vas prosimo, da si vzamete čas predvidoma do 19.30.

Veselimo se srečanja z vami! Z veseljem bomo odgovorili na vaša morebitna vprašanja in poskusili razbliniti dileme v zvezi z življenjem in delom v šoli.

Vabljeni!

DOBIMO SE OB 17. 00 V VEČNAMENSKEM PROSTORU ŠOLE.

Vlasta Urška Baraga, l.r.