Spoštovani starši!

Obvestiti bi vas želeli, da bodo vsi stroški vezani na dodatni program, tabore in plavalni tečaj razdeljeni na obroke (3-4 obroki). Če ima kdo težave pri plačilu, prosimo, da izpolni vlogo za dodelitev sredstev preko sklada. Obrazec je na spletni strani. Prav tako za delovne zvezke.

Na spletni strani je tudi obrazec za izpis otroka iz šole. Kdor bo otroka izpisal, naj izpolni obrazec in ga prinese v tajništvo šole do 11. junija. Le s točnimi podatki lahko pristopimo k načrtovanju dela za naslednje šolsko leto.

V začetku junija boste prejeli tudi obrazec za prijavo na šolsko prehrano. Učenec naj ga odda razredniku do 20. 6. 2018.

Obenem prosim tudi, da poravnate vse morebitne zapadle finančne obveznosti do šole.

Vlasta Urška Baraga