Spoštovani starši,

vsi učenci (razen bodočih prvošolcev in sedanjih devetošolcev) so dobili naročilnico za učbeniški sklad za naslednje šolsko leto. Naročilnica je objavljena tudi na naši spletni strani, v kolikor jo je otrok izgubil.

Izpolnjeno in podpisano naročilnico morate nujno oddati razredničarki (od 1. do 5. razreda) ali knjižničarki (od 6. do 8. razreda) do 1. 6. 2018. Tudi sama sem šla v vsak razred posebej in učencem naročila, da morajo naročilnico nujno oddati pravočasno.

Po tem času naročila več ne bodo mogoča, saj bom v knjigarni že naročila učbenike v skladu s številom prijavljenih učencev. Če torej želite dobiti brezplačne učbenike za svojega otroka v šolskem letu 2018/19, prosim, da poskrbite, da bo otrok izpolnjeno naročilnico pravočasno prinesel v šolo. V nasprotnem primeru boste učbenike morali kupiti sami oz. otrok s svojim prihranjenim denarjem.

Veliko staršev je naročilnico že izpolnilo in učenci so jo že oddali. Tisti, ki tega še niste naredili, naredite to čim prej.

Snežana Jeras