Spoštovani starši!

Na svetu šole in svetu staršev je bil podan predlog, da vodstvo šole ter predstavniki občine predstavijo potek sanacije in organizacijo dela v juniju.

Na zboru krajanov v sredo, 4. aprila ob 18. uri  v dvorani zadružnega doma, ki ga je sklical župan MOK Boris Popovič, bomo prisotni  tudi mi, da vam  predstavimo  organizacijo dela v času sanacije.

Uvodne informacije smo vam podali že ob začetku šolskega leta in tudi v okvirnem stroškovniku za dodatni program. Verjamem pa, da imate še marsikatero vprašanje.

Če na zboru ne bomo uspeli odgovoriti na vsa vaša vprašanja, vam bomo odgovore poslali kasneje v pisni obliki ali pa se bomo dogovorili še za kakšno srečanje na šoli.

Vabimo vas, da se srečanja udeležite.

Vlasta Urška Baraga