Spoštovani starši,

zaposleni v slovenskih osnovnih šolah bomo 14. marca letos sodelovali v splošni stavki vzgoje in izobraževanja, da bi izrazili nestrinjanje z neustreznim odnosom Vlade RS do področja vzgoje in izobraževanja ter nesprejemljivo nizkim vrednotenjem dela izobraževalk in izobraževalcev.
Na dan stavke, v sredo, 14. marca letos, bodo osnovne šole tako zaprte.

Celotno besedilo o stavki lahko preberete TUKAJ.

Za otroke, ki bi v sredo, 14. 3. 2018 res nujno potrebovali varstvo bo le-to organizirano v vrtcu/šoli (1. do 3. razred) v času od 7. ure do 15.ure. Prosimo vas, da nam najkasneje do ponedeljka, 12. 3. 2018, do 8. ure sporočite, ali to varstvo res nujno potrebujete. Prisotnost otroka obvezno sporočiti na telefon 056626580 (tajništvo šole) ali po elektronski pošti o-okskofije.kp@guest.arnes.si. Otrok bo v šoli dobil le hladen obrok.

Zahvaljujemo se vam za sodelovanje in vas lepo pozdravljamo.

Glavni stavkovni odbor SVIZ