Spoštovani starši!

Strokovni delavci v šoli strmimo k spoznavanju in razvoju novih pedagoških pristopov, učnih metod in vsebin za otroke 3. tisočletja.

Vseskozi se izobražujemo, sledimo znanjem, novostim s področja razvojne psihologije, pedagogike, sociologije, medicine, kineziologije …S tem namenom smo se v lanskem šolskem letu vključili v program Fit pedagogike, ki je v svetu dobro poznan in sprejet.

Fit pedagogika temelji na gibalnih aktivnostih, poudarja psihofizično zdravje, pri tem izhaja iz fiziologije človeškega telesa, nevroznanosti, kritičnega mišljenja in doživljajskega učenja. Rdeča nit Fit programa je:« Otroci se skozi igro učijo gibati in z gibanjem se učijo.«

Med pomembnejšimi cilji tega programa je prenos pozitivnega vedenjskega vzorca »odrasli – otroci« , ki ustvarja prihodnost. Pri tem imate Vi, starši in Mi pedagogi ključno vlogo.

Zato Vas vabimo na  PREDAVANJE IN RAZGOVOR,

ki bo v ponedeljek, 5. 2. 2018 ob 18. 30 v večnamenskem prostoru šole.

Na zabaven in zanimiv način vam bo ga. Barbara Konda predstavila osnove programa Fit pedagogike, ki je uporaben v vsakdanjem življenju – učenju.

Ne zamudite tega zanimivega in koristnega predavanja.

Vlasta Urška Baraga,