Pevci od 2. – 6. razreda bodo sodelovali na prireditvi Miklavževanje z otroki v Kopru. Prireditev bo potekala v sredo, 6. decembra 2017, v taverni ob 17. uri.

Odhod v Koper:  S šolskim avtobusom se bo zbor v Koper odpeljal ob 14:30. Ob 15.15 bomo imeli na italijanski osnovni šoli Pier Paolo Vergerio il Vecchio združeno generalko in malico, nato skupaj odidemo na prizorišče.

Šolske torbe bodo učenci pustili v šoli, v matični učilnici. S seboj naj imajo topla oblačila in toplo obutev (kdor ima naj vzame božično kapo).

Vrnitev domov: s starši. Po končani prireditvi se starši in pevci zberemo pri vodnjaku na trgu za taverno. Najbolje je, da jih starši pridete iskat k vodnjaku in odhod otroka javite učiteljici, da se ne bomo kasneje lovili po trgu.

Zborovodkinja,
Valentina Baričič