Spoštovani starši in učenci!

Ob zaključku šolskega leta bi vas želela opozoriti na nekaj stvari:

1. Učenci od 4. do 8. razreda morajo obvezno izprazniti garderobne omarice, ker jih bodo med počitnicami generalno očistili. Kar bo v omaricah, bomo vrgli v smeti ali podarili Rdečemu križu. Tudi učenci ostalih razredov morajo odnesti svoje stvari iz garderob. Za predmete, ki ostanejo v garderobah, ne odgovarjamo.
  1. Kdor ne bo prevzel spričevala in ostale dokumentacije na zadnji šolski dan, lahko to prevzame v tajništvu šole do 5. julija od 8. do 13. ure ter nato v avgustu od 25. do 31. 8. od 8. do 13. ure. Dvig dokumentacije v času od 5. julija do 25. avgusta ne bo mogoč.
  1. V roku tri dni po prejemu spričevala lahko vložite pisni ugovor na sklep o ponavljanju razreda ali na zaključno oceno. Ugovor oddajte v tajništvu v času od 8. do 14. ure.

Obenem bi vsem vam zaželela čim bolj sproščeno, veselo, razigrano ter varno poletje.

Zahvaljujem se vam tudi za celoletno sodelovanje in pomoč.

Se vidimo 1. septembra.

Vlasta Urška Baraga