URADNE URE:

Uradne ure za starše so vsak dan

• od 7.30 do 8.30
  • od 13.30 do 14.30

DRUGE POVEZAVE:

KARIERNA POT – kam, kje, kdaj

STATUSI – Statusi športnika in umetnika

NPZ – Informacije o Nacionalnem
preverjanju znanja

BZ – Osnovne informacije o bralni znački

US – Pogoji uporabe učbeniškega sklada

AKTUALNO BRANJE:

Varovanje osebnih podatkov

Obveščamo vas, da je pooblaščena oseba za varstvo osebnih podatkov v Osnovni šoli Oskarja Kovačiča Škofije Maja Krivec, univ. dipl. prav., zaposlena v podjetju Center za pravno pomoč d.o.o., Ljubljanska cesta 35, 2310 Slovenska Bistrica, dosegljiva na telefonski številki 059340911 oziroma elektronski pošti maja@czpp.si.

Morebitne težave ali nezadovoljstva rešujte najprej z učiteljem, šele nato s svetovalno službo in ravnateljico. Utemeljene pritožbe na delo učitelja oddajte ravnateljici v pisni obliki in podpisano, vendar šele po tem, ko ste se z določenim učiteljem že pogovorili in težave niste uspeli rešiti.

Prepis učencev
Za organizacijo in načrtovanje dela na šoli so za nas izredno pomembni podatki o številu učencev za naslednje šolsko leto. Zato vas naprošamo, da nas v primeru načrtovanega izpisa oz. prepisa  vašega otroka na drugo šolo o tem obvestite najkasneje do 15. junija. Obrazec za izpis

Ko se pojavijo uši