Spoštovani starši in učenci!

Dočakali smo dan, ko se bomo selili v novo šolsko stavbo. Ta dan je ponedeljek, 6. marec.

Sedaj le nekaj osnovnih informacij. Bolj natančna navodila bomo na splet dali v petek, 3. marca.

V ponedeljek bodo vsi učenci prišli v šolo ob 8.20 v trenutne nadomestne prostore. Z razredniki bodo nato po razporedu odšli v novo šolsko stavbo. Tako se želimo izogniti gneči in nejasnostim ob vstopu v nove prostore.

Tudi šolski prevoz v jutranjih urah bo peljal po sedanjem urniku. Popoldan bo urnik voženj že malo spremenjen in prilagojen novim pogojem.

Vsi se zavedamo, da se bomo v začetku šele privajali na nove razmere, iskali najboljše rešitve in spoznavali možnosti, ki jih novi pogoji nudijo. Tako se moramo vsi opremiti z veliko mero potrpežljivosti in razumevanja. Se bo pa vse uredilo.

Bo pa najbrž težava, ker še ne bodo delovale telefonske linije (v ponedeljek), številke telefonov bodo nove. Pričakujemo tudi nekaj težav z delovanjem interneta. Povezave z mobilnimi telefoni skoraj NI.

Prosimo, da spremljate objave na spletni strani.

Naj bo dan vstopa v novo šolo miren, vesel in sproščen.

v.d. ravnateljica, Vlasta Urška Baraga