V petek, 17. 2. 2023, bomo za učence 7., 8. in 9. razreda organizirali ŠOLSKI PLES. Ples se bo odvijal v dvorani Burja od 19.00 do 21.30. Ples bo izključno za učence naše šole. Učitelji bomo učence nadzorovali samo v notranjih prostorih. Šolski ples se ob 21.30 zaključi, od takrat dalje ste za učence odgovorni starši. Za njihov odhod ali prevoz domov poskrbite starši.

Uporaba telefonov v času plesa je odsvetovana. Vsekakor pa je prepovedano kakršno koli snemanje ali fotografiranje.

Prosimo vas, da se tudi vi pogovorite z vašimi otroki glede obnašanja ter odgovornega vedenja na plesu.

Vsi si želimo, da bi se učenci ta večer imeli lepo, zato je obvezno upoštevanje vseh navodil dežurnih učiteljev.

Organizatorji plesa

V. d. ravnateljica