Učenci 9. razredov v petek, 17. 2. 2023, nimajo pouka, saj je ta dan namenjen obisku srednjih šol. V petek popoldne in v soboto lahko srednje šole obiščejo tudi osmošolci in ostali učenci, ki želijo pridobiti informacije o srednjih šolah.

Informativni dnevi za srednje šole bodo potekali v petek, 17. 2. 2023, in v soboto, 18. 2. 2023. Predstavitve po vseh srednjih šolah načeloma potekajo v petek ob 9.00 in ob 15.00, v soboto pa ob 9.00. Spremljajte spletne strani izbranih srednjih šol glede informacij informativnega dne.

Gimnazija Koper: Informativni dnevi na Gimnaziji Koper | Gimnazija Koper (gimnazija-koper.si)

Srednja ekonomsko-poslovna šola Koper: Informativni dnevi 2023 – Seps

Srednja tehniška šola Koper: STS Koper – Domov  in Srednja tehniška šola Koper (sts.si)

Gimnazija, elektro in Pomorska šola Piran Informativni dan | GEPŠ (geps.si)